Gràcies abans de les eleccions

És el moment de tancar la campanya electoral.
Abans de tot dir-vos que han estat uns dies intensos, il·lusionants i plens de projectes de futur. El nostre poble i la nostra terra necessiten aire nou que ens faça anar una miqueta més lleugers, sense càrregues estèrils.
És el moment esperat de canalitzar la teua indignació i el malestar general mitjançant el dret democràtic del vot. Les fórmules màgiques no existeixen però sí que podem ser amos del nostre destí i el volem ben nostre, ben viu i ben transparent.
Un vot ens ompli d’energia, milers de vots ompliran el nostre poble i el nostre país de somriures i de dignitat. Vota Coalició Compromís.
‪#‎ambValentia‬ ‪#‎BocairentTestime‬

Arxivat en: Local

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *